cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki polecacie dla 11 latki

jakie bajki polecacie dla 11 latki Przeczytaj kilka pierwszych stron. Następnie zatrzymać i zadać sobie pytanie: „Czy ja dobrze się bawisz?” Przeczytaj to jeszcze raz, tym razem z odrobiną uśmiechu na twarzy – sprawdzić w lustrze, aby upewnić się, że tam jest! Dobry. Teraz, przeczytaj ją jeszcze raz i tym razem chcę stać się aktorem. Użyj wolne ramię gestykulować trochę. Wyobraź sobie, że daje wskazówki w języku włoskim. Nie zapomnij o uśmiechu. Doskonały. Prawie jesteśmy na miejscu. Następnym razem dodać kilka zabawnych mimiki i odczytać w sposób bardziej animowanych mody. Jesteś historię za konferansjer i trzeba stać każdego z bohaterów. I wreszcie, upewnij się, że masz co najmniej tak dobrze jak swoje dziecko. Zagraj z tych dwóch stron, nie patrząc na książkę, po prostu patrząc na siebie w lustrze. Transformacja jest kompletny!

Czytaj dalej Narratora! Oglądaj emocje na twarzach swoich dzieci „, jak dostosować swoje ulubione historie życia. Robiłeś to – udało Ci się ich snem doświadczenie, którą wszyscy chcą powtórzyć noc po nocy. Przyjemnej lektury!

Christopher Kennedy – Dyrektor Operacyjny, nagrywanie inżyniera, Voice over artysty, redaktor muzyczny MobiStories, Virtual Książki dla dzieci, http://www.mobistories.com

Obowiązki w Still Motion Mediów obejmować ogólną koncepcję audio dla każdej książki; kontrola jakości dźwięku, nagrywanie narracji, efekty dźwiękowe, komponowania, edycji muzyki i tekstu korekta.

Ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w Motion Picture Film Industry pracujących we wszystkich obszarach Nadzoru dźwięku, edycji dźwięku i edycji muzyki; osiągnięcie ponad sześćdziesiąt kredytów ekranie na folii, wykonane dla filmów telewizyjnych i produkcjach telewizyjnych.

Trzykrotnie nominowany do nagrody Złota Taśma dźwiękiem wg: „Niewierna”, „De-Lovely” i „Ramzes”.

Współpracował z kompozytorem muzyki filmowej, Jan A.P.Kaczmarek na Oscara wygranej ocenę „Marzyciel”.

Działa z jego pracowni, Maple Hill Productions, w Doylestown, PA.

Opowiada książek audio, a także zapewnia głos lektora programów szkoleń internetowych, reklam i projektów przemysłowych.

Edukacja – uczyło się języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, muzyki i sztuki w Bradfield College w Anglii.

Kontakt: ckennedy@stillmotionmedia.com (818) 486 4113.

– autor artykułu