cartoony.pl

cartoony.pl

jakie sa twoje ulubione bajki z dziecinstwa

jakie sa twoje ulubione bajki z dziecinstwa Chociaż szpinak był pierwotnie wybrana jako Popeye „magicznym żywności” dla swojej wysokiej zawartości żelaza, który nie był jedyną rzeczą, przekształcając swoją siłę z wimpy słabeusza z olbrzymimi bohatera. Te duże ilości potasu w szpinaku spowodowane jego włókna mięśniowe do zaostrzenia i zrelaksować się w odpowiednich odstępach czasu, dając Burley Sailor zdolność do podnoszenia domy, gięcia stali, Wallop Plutona w całuje, a co najważniejsze, zapisz Olive oil od pewnej zagłady.

Inną opcją Teraz często pomijany aspekt potasu w diecie jest to, że powinny być spożywanie co najmniej 4700 mg tego minerału dziennie. Oznacza to, jedzenia dużo bananów, dużo ziemniaków, śliwek i prawdopodobnie bardziej niż te wokół nas woleliby. Jako naukowiec żywienia klinicznego, byłbym mocno naciskany, by kiedykolwiek sugerują alternatywy dla owoców i warzyw, ale złożę propozycję dla zarozumiały spożycie potasu osób stara się uzyskać tyle. Mleko kozie jest doskonałym źródłem naturalnych minerałów spożywczych opartych, takich jak potas. Gdy te minerały delikatnie z mleka, produkt końcowy jest mineralnym pokarm. Zaledwie 2 łyżki mleka koziego serwatki mineralnej ma ponad 1000 mg potasu, który przebija wszystkie żywności wymienionej powyżej. kozie serwatki mineralna ma nie tylko wysoką potasu, ale także wapń, magnez i fosfor, dostarczające korzyści zdrowotne minerałów spożywczego na bazie dwóch łyżek. Oto mój pożegnalny strzał; zawsze pamiętać, mądre słowa Popeye the Sailor Man: „Ja yam jakie yam I …”, który przypadkowo jest również roślinnego bogate w potas. (820 mg)

Joe Stout ma licencjat stopnia w Żywieniu Człowieka i Nauk o Żywności, a także Masters of Science in Clinical Żywienia Człowieka. Joe jest na pracowników z Mt. Capra Products, firma, która jest znana na całym świecie z wysokiej jakości produktów mlecznych kóz, w tym białka, minerałów i suplementów probiotycznych.Joe napisany dla kilku magazynów i jest redaktorem The High Road do zdrowia, bezpłatnego biuletynu wypłacanych co dwa lata za pośrednictwem poczty ślimaka i co miesiąc za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedzieć się więcej o swoich produktach mlecznych kóz oraz „Capra mineralne Serwatka”, doskonałym źródłem potasu.

– autor artykułu