cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki ogladaja teraz dzieci

Kto jest bardziej sexy – Jennifer Lopez lub Olive oil ze starych kreskówek Popeye? Większość ludzi dobitnie odpowiedział, „J-Lo!” Niektórzy z nas są naturalnie endomorphs i mają trudności z utraty wagi. Na drugim krańcu spektrum są ectomorphs, które są cienkie i faktycznie mają problemy na wadze. Będąc chudy może być emocjonalnie trudne. Być może trudno w to uwierzyć, zwłaszcza dla kobiet, biorąc pod uwagę nasze obecne „thin-is-in” kultura urody. Inni użytkownicy, którzy może chcą przytyć m.in. budowniczych ciała i tych, którzy są przezwyciężaniu zaburzeń odżywiania.

Ideą przybiera na wadze nie jest stać się otyłe oczywiście – tak szybko, jedzenie jest na pewno nie wchodzi w rachubę. To dlatego, że otyłości towarzyszy poważnych zagrożeń dla zdrowia, takich jak choroby serca i cukrzyca. Przeciwnie, ludzie, którzy chcą przytyć potrzebują zdrowych wysokokalorycznych pokarmów dla przyrostu masy ciała. Zdrowy sposób na przyrost masy ciała w sposób naturalny jest z wysokiej białka żywności – co również zbudować atrakcyjny, beztłuszczowej masy mięśniowej.

Trzy podstawowe składniki odżywcze do ciała ludzkiego białka, które dostarcza aminokwasów; tłuszcze, które dostarczają kwasy tłuszczowe; i węglowodanów, które dostarczają glukozę . Te trzy podstawowe składniki odżywcze są także pokarmy do nadwagi u! Oto zrzut jak zoptymalizować swoją dietę ze zdrowych pokarmów wysokokalorycznych do nadwagi.

Białko powinno być budulcem każdy posiłek i przekąskę. Białko buduje masy mięśniowej. To nie znaczy, hamburgery fast-food! Należy upewnić się, że są chude źródła białka: kurczak, ryby, lub wegetariańskie alternatywy, takie jak fasola i tofu. Czerwone mięso i produkty mleczne nie są zwykle zalecane, ponieważ są one bogate w tłuszcze nasycone. Jednak istnieją sposoby na zdrowe jeść czerwone mięso i produkty mleczne, które będziemy omawiać krótko.

– autor artykułu