cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki do nauki angielskiego

jakie bajki do nauki angielskiego

Hipnoza jest terminem używanym do opisania naturalny stan umysłu, w którym wszyscy przejść na codzień. Rzeczywiście, kilka razy dziennie. Hipnoza nie jest nienaturalne i mogą być używane, aby pomóc poprawić swoje życie. Jest to stan umysłu, w którym tak naprawdę nie są świadomi tego, co dzieje się wokół nas, ale są bardziej skoncentrowane na tym, co jest w naszych umysłach. Jeśli kiedykolwiek próbował rozmawiać z kimś, kto ogląda telewizję i trzeba było wezwać ich nazwy kilka razy zanim odpowiedział, że to dlatego, że byli w stanie hipnozy.

Może to ty był wyłączony w twojej głowie, marzeń o jakimś innym miejscu i czasie, gdy ktoś powiedział: „Gdzie byłeś? Nazwałem swoją nazwę kilka razy, zanim odpowiedział.” Są to przykłady naturalnym stanie hipnozy, że wszyscy udają się na bieżąco.

Jest to również czas, tuż przed zasnąć i tuż po budzimy się, że jesteśmy w stanie hipnozy. W tym stanie umysłu jesteśmy czujni i pół-przytomny, ale nasze częstotliwości fal mózgowych spowolniły się między 4 a 7 Hz. Jest to tak zwana częstotliwość fal theta. Jest to naturalną częścią naszego funkcji falowej mózgu jako Cycles poprzez różne częstotliwości w całym naszym dniu.

jakie bajki do nauki angielskiego

Hipnoza, samo w sobie nie jest niebezpieczna. Jest to tylko stan umysłu. Są chwile, kiedy nie jest najlepiej, aby być w stanie hipnotycznym, jak, kiedy trzeba być obecny i świadomy swojego otoczenia. Możesz mieć nawet doświadczonych czasy, kiedy trzeba było zmusić się pozostać świadomym, bo robisz coś, wymaganej pełnej uwagi.

Choć hipnoza jest stanem naturalnym nie jest zjawiskiem, które występuje podczas hipnozy nazywa sugestie. Oznacza to, że gdy jesteś w stan hipnozy podświadomość jest łatwiej w stanie zaakceptować propozycje niż przy normalnym rozbudzonej świadomości. W stanie krytycznym hipnotycznego twój świadomy umysł jest spokojny, a nie jako sumienny, jak to zwykle bywa w podejmowaniu decyzji co do wpuścić.

– autor artykułu