cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki polecacie dla 10 latki

jakie bajki polecacie dla 10 latki

Nie mów mi nigdy nie stanął przed lustrem jako dziecko i wykonane śmieszne twarze na siebie. Jeśli tak jak ja miał prywatny zamiłowanie do aktorstwa, to pewnie miał rozmowy z siebie też. Niektórzy mówią, że jest to pierwsza oznaka szaleństwa. W moim przypadku oni prawdopodobnie rację. Ale wiesz co, kiedy jesteś w branży czytanie dzieciom, mówienie do siebie w lustrze ma ogromne zalety.przygotowania do triathlon’u Trójmiasto Na przykład, można zobaczyć, jakiego rodzaju wyrażenia nosisz. Byłbyś zaskoczony, jak wiele osób sądzi, że mają uśmiech na twarzy, gdy w rzeczywistości jest to puste spojrzenie, albo co najwyżej uśmieszkiem. Sprawdź to na własne oczy. Brak nagrody dla zgadywania, że ??czytając historie dzieci z tego rodzaju wypowiedzi nie będzie wygrać wiele entuzjastyczne recenzje.

Nigdy nie używany myśleć o sobie jako profesjonalny czytnik story Kiedy czytam do moich dzieci, ale czytałem MobiStories cyfrowych książek obrazkowych dla życia teraz, a nie ma wątpliwości w moim umyśle, że te 14 lat były doskonałym poligonem dla mojego prądu Kariera. I wiecie co, moje chwile przed lustrem przed szczotkowaniem zębów były prawie tak pomocni! Częstym problemem dla każdego, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy wydają się być trudny do szybszego dostarczania informacji, jest skrót i niewyraźnie nasze słowa w rozmowie. Nieuchronnie ta niemoc rozprzestrzenił się do czytania na głos, jak również. Ale dla dzieci słuchają opowieści są odczytywane, przejrzystość ma zasadnicze znaczenie. Oni wiszą na każdym słowem mówisz jako iluzji historii pochodzących żywcem rozgrywa się w głowach. Nieodebrane słowo jest jak film nagle zatrzymując się w środku.

Oglądając się mówić, jak słuchać swojej dykcji podczas przeglądania się w lustrze może pomóc te problemy ogromnie. Chwycić jedną z najbardziej ekscytujących książek z obrazkami swoje dziecko, a kiedy nikt inny nie ma w pobliżu, stacja się przed lustrem w łazience.

– autor artykułu