cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki ogladaja wasze dzieci

jakie bajki ogladaja wasze dzieci

Tradycje wakacje to świetny sposób, aby przynieść ze sobą rodzinę i utrzymać je razem. Jest to bardzo rozczarowujące, aby usłyszeć, jak ktoś mówi, że nie mają one szczególną pamięć Bożego Narodzenia. Istnieje tak wiele różnych wspomnienia, które rodzice mogą zacząć który będzie trwał ze swoimi dziećmi w nadchodzących latach.

Jako ojciec siedmiorga dzieci, wiem z pierwszej ręki, jak tradycje rodzinne i dotknęły moje dzieci. Trzy z moich dzieci są już dorośli i powspominać każde święta o swoich ulubionych zajęć rodzinnych i tradycji. Tradycje, że będą kontynuować ich rodzin.

Jeden z naszych najstarszych tradycji rozpoczyna się Święto Dziękczynienia oglądając 1947 czarny biała wersja Miracle on 34th Street. To oficjalnie rozpoczyna się sezon świąteczny dla nas. Zaczęliśmy tylko kilka filmów VHS i harmonogram TV, ale z biegiem lat zebraliśmy ponad 30 Christmas tematycznych DVD i filmy.

Teraz stało się oczekiwany tradycja nam zgromadzić co roku, aby wypić filiżanki gorącego kakao i jeść ciasteczka świąteczne, gdy oglądamy film świąteczny każdej nocy prowadzące do Bożego Narodzenia.

Po szkole jest obecnie na wakacjach, możemy mieć nawet dzień i oglądać filmy Sama seria Home lub serię Mikołaj Święty naraz.

Niektóre z naszych ulubionych filmów należą:

A Christmas Story

To jest cudowne życie

Grinch (film i kreskówki)

Kevin sam w domu 1 2

Santa Clause 1, 2 i 3

Jingle All the Way

Przerwa świąteczna

Wszystko, czego chcę na święta

A Christmas Carol (George C. Scott)

A Christmas Carol (Patrick Stewart)

Scrooged

Scrooge (musical)

Muppets Christmas Carol

Przyjadę do domu na święta

Wesołych Świąt

Miracle on 34th Street (stary i nowy)

Żona Pastora

Żona biskupa

Elf

Alvin i wiewiórki

Jeśli uważasz, że Twoja rodzina może zacząć pewne tradycje sprawdzeniu http://CauseyClan.com na bardziej przyjazne rodzinie artykułów i pomysłów.

Darrell Causey był żonaty przez 29 lat i jest ojcem siedmiorga dzieci, a wierzy w tradycji rodzinnych, jako sposób na wzmocnienie więzi rodzinnych i relacji.

– autor artykułu