cartoony.pl

cartoony.pl

jakie bajki napisal juliusz slowacki

jakie bajki napisal juliusz slowacki

W tym artykule zamierzamy podjąć szybkie spojrzenie na swoim psiaka domowych, i sprawdzić, czy nasze ulubione cztery legged przyjaciele naprawdę mają dodatkowy zestaw sensacyjne zmysły, gdyż odnosi się do swoich ludzkich domowników! Więc czytaj dalej jak odkrywać fascynującą przecięcia pomiędzy nauką i zjawisk psychicznych, tym razem z perspektywy królestwa zwierząt, a nie nasz własny!

Jak już dał do zrozumienia w poprzednich artykułach, istnieje ogromne zainteresowanie w żyznej filozofii psychicznych zdolności i zwierząt. Czemu? Jest to dość proste. Wielu właścicieli zwierząt domowych zgłosić niesamowite i często niepojęty związek z ich zwierzęta, które pozornie wykracza poza proste i oczywiste miłość, która jest wyraźnie widoczna. Zwierzęta często może wyświetlać wspaniałe oznaki głębszego zrozumienia rzeczy, które po zaakceptowaniu nowoczesne paradygmaty naukowe są po prostu stratą wyjaśnić dalej. Na przykład, większość właścicieli zwierząt domowych będzie przyznać, że jeśli chodzi o ulubionym zajęciem, pies będzie faktycznie „sensowny” coś specjalnego ma się zdarzyć, nawet jeśli oferta nie jest zewnętrznym znakiem, że jest nadchodząca. Czy Twój pies odróżnić otrzymujesz gotowe iść do pracy, a nie przygotowanie na spacer z nim? Jeśli tak, to w jaki sposób? Czy oferujecie sygnały i wskazówki, które nadają się do eskalacji poczucia świadomości u zwierzęcia, czy też są po prostu w stanie dopasować się do jakiegoś coś, czego nie można całkiem umieścić nasze zbiorowe palcami?

A co z psami, kotami i może dodam, że wyczuwają śmierć? Liczne przypadki odnotowano tego dziwnego zjawiska w warunkach szpitalnych i hospicjum, gdzie zwierzę z wizytą pokoju z kimś, którego spotkanie z zaświatów jest blisko … i pozostać z nimi aż idą. A co z doniesieniami o zwierzętach uciekających tragiczne tsunami kilka lat temu dzień wcześniej zdarzenia? Podczas ich ludzkie odpowiedniki były w błogiej nieświadomości tego, co było nadchodzące, niektóre badania naukowe napisał, że dziesiątki tysięcy zwierząt wszystkich typów i paski wykonane masowy exodus od linii brzegowej na długo przed falą miażdżącej, która przetoczyła się nad podejrzewający i nieprzygotowanego człowieka populacja sam.

I sądy są trwające badania prowadzone na prostych właścicieli zwierząt domowych takich jak ty i ja, gdzie psy są rzeczywiście nakręcony podczas gdy jesteśmy w pracy …. a gdy właściciel rozpoczyna proces powrotu do domu, gdy „psy na filmie „zaczynają wykazywać bardzo dziwne zachowanie, a jeśli wiedzą ich właściciele idą do domu! I to nie jest odgłos samochodu lub ustalonym harmonogramem lub inny oczywiste gratisów … raczej dobrze przetestowane i wdrożone protokoły naukowe, aby zapewnić dokładne i obiektywne podstawy do zbadania. Rupert Sheldrake, słynny biolog znany ze swoich pism i badań nad ESP i wiele innych tematów naukowych, badał te zjawiska przez lata, z wyjątkowo potężnymi wyników, które trzeba zobaczyć, aby uwierzyć!

Kliknij tutaj —> za bardzo najlepszy darmowy paranormalnych podcastów w internecie: Skeptiko. Nauka w Tipping Point.

– autor artykułu